Postitatud

Kaltsuvaibad suvekodusse: praktiline valik

Kaltsuvaip suvekodu interjööris

Suvi on ukse ees ja see tähendab, et paljud meist valmistuvad veetma aega oma suvekodudes. Suvila on koht, kus lõõgastuda ja nautida looduse lähedust. Üks viis, kuidas oma suvilat hubasemaks ja soojemaks muuta, on lisada sinna kaltsuvaibad.

  • Praktilised: suvilapraktikas on teada, et sisse-välja käimisel ei ole tihtipeale aega või viitsimist jalanõusid ära võtta või siis on paljad jalatallad murul käimisest mõõdukalt määrdunud, mistõttu on kaltsuvaibad praktiline valik, kuna neid saab pesta pesumasinas või käsitsi ja need kuivavad sooja ilmaga kiiresti.
  • Soojad: kaltsuvaibad on ideaalne valik külmadele põrandatele, kui suvekodu peaks olema selline hõredama konstruktsiooniga soojustamata elamu, siis ilmselt pole paljad põrandad jahedamal perioodil jalgadele just kõige meeldivamad. Koduvaiba valikust leiad ka villaseid kaltsuvaipu, mis on jala all eriliselt mõnusalt soojad.
  • Hubased: kaltsuvaibad lisavad hubasust ja kodutunnet. Tänu meistrite erinevale värvi- ja materjalivalikule näeb kaltsuvaip alati välja omanäoline, sellesse on sisse kootud kultuuri hõngu ja järjepidevust.
  • Soodsad: kaltsuvaibad on võrdlemisi taskukohase hinnaga soodne valik.
  • Keskkonnasõbralikud: paljud kaltsuvaibad on valmistatud taaskasutatud materjalidest, mis teeb neist keskkonnasõbraliku valiku.

Eelista eestimaist! – ostes kodumaist toodangut, toetad käsitöölisi ning kohalikke ettevõtteid.