Villased vaibad on alati olnud tuntud oma luksusliku välimuse ja loodusläheduse poolest

Klassikalise mustriga villane punastes toonides vaip

Kui tuleb valida kodu sisekujunduselemente, otsime sageli midagi, mis annaks meie ruumidele soojust, mugavust ja isikupära. Villased vaibad sobivad nendesse kategooriatesse suurepäraselt ning neil on veelgi rohkem eeliseid, mida väärib esile tõsta. Alates ajaloolistest paleedest kuni kaasaegsete kodudeni on villased vaibad alati olnud ihaldatud sisustuselement.

Читать далее Villased vaibad on alati olnud tuntud oma luksusliku välimuse ja loodusläheduse poolest

Politsei hoiatab: kelmid petavad Facebook Marketplace’is inimestelt välja tuhandeid eurosid

Politseisse on pöördunud kümned inimesed, kes on langenud ostu-müügi platvormidel pettuste ohvriks. Kokku on inimesed Facebook Marketplace’is ostes või müües kaotanud kelmidele tuhandeid eurosid.

Читать далее Politsei hoiatab: kelmid petavad Facebook Marketplace’is inimestelt välja tuhandeid eurosid

Kaltsuvaip: stiilne, keskkonnasõbralik ja lihtsasti hooldatav sisustuselement

Kaltsuvaip boheemlaslikus interjööris

Kodu kujundamine võib olla põnev ja loominguline tegevus ning üks oluline osa interjöörist on põrandakate. Üha enam inimesi otsib võimalusi oma kodu kaunistamiseks keskkonnasõbralikumal viisil ning üks suurepärane valik selles osas on kaltsuvaibad.

Читать далее Kaltsuvaip: stiilne, keskkonnasõbralik ja lihtsasti hooldatav sisustuselement

Katke raamatust “Koome kaltsuvaiba”

Villane kaltsuvaip

“Koome kaltsuvaiba“ autor on kogemustega kangakudumisõpetaja Veinika Västrik, kes on lühidalt ja selgelt kirja pannud praktilise õpetuse nende jaoks, kes tahavad kududa oma elu esimese kaltsuvaiba või õppida juurde mõne lihtsa nipi. Oma raamatu sissejuhatuses kirjutab ta kaltsuvaibast järgmiselt …

Читать далее Katke raamatust “Koome kaltsuvaiba”

Mida tähendavad hooldustähistuse tingmärgid vaipade tootesiltidel

Tingmärgid vaipade hooldamiseö

Hooldustähistuse tingmärgid

Tekstiiltoodete valmistamisel kasutatavate kiudude, materjalide ja viimistluste paljusus ning puhastusmeetodite areng teevad raskeks ja tihti võimatuks ainult toodet üle vaadates otsustada, milline puhastustoiming on sobivaim.

Читать далее Mida tähendavad hooldustähistuse tingmärgid vaipade tootesiltidel

Наверное, самый мягкий детский коврик в мире!

Laps istub ümmargusel lambavaibal

Lastevaip Fluffy Shaun on valmistatud väga pehmest ja mõnusast lõngast Alize Puffy, mis on sobiv ka väikestele beebidele, kuna materjal vastab Oeko-Tex® Standard 100 kõige kõrgematele nõudmistele – tooteklass 1 (sertifikaadi number: 06.MO.47524). Первый класс продукции Oeko-Tex® включает изделия для младенцев. ning sellel on kõige rangemad nõuded ja piirväärtused. Sertifikaati omavad tooted ei sisalda toksilisi ega allergilisi aineid.

Читать далее Ilmselt kõige pehmem lastevaip maailmas!