Tur

Безопасное место для покупок

  1. Turvalisuse tagab krüpteeritud andmekanali (SSL) kasutamine – suletud tabalukk veebilehitseja aadressiribal.
  2. Turvalised e-poe makselahendused – kõik andmed liiguvad krüpteeritud andmekanali kaudu.
  3. Koduvaipa kaitseb rünnakute eest tulemüür.
  4. Kogu info kontaktide, privaatsuse ning müügitingimuste kohta on kergesti leitav.
  5. Klientide privaatsus on meile väga tähtis, mistõttu me küsime luba küpsiste paigutamiseks ning seletame, milleks me neid kasutame.

Turvaline ostukoht
Turvaline ostukoht – HTTPS

Turvalisuse tagab turvalise andmekanali (SSL) kasutamine kliendiandmete käitlemisel. Turvalise ühenduse tunned ära suleud tabalukust veebilehitseja aadressiribal ning sellest, et internetiaadress algab https:// – iga.

HTTPS-i puhul toimub andmevahetus kasutaja ja veebiserveri vahel kõrvaliste jaoks loetamatul kujul ning ühendus on kaitstud vahendajarünnete eest.

Teie isikuandmete vastutustundlik kaitsmine on meie jaoks oluline. Isikuandmete töötlemise poliitikas kirjeldatakse, milliseid andmeid ja millisel eesmärgil kogutakse. Andmeid töödeldakse kooskõlas kehtivate seadustega ning isikuandmete töötlemisel lähtume alati Teie huvidest, õigustest ja vabadustest.

Sarnaselt paljudele teistele veebilehtedele, kasutab ka see e-pood „küpsisteks“ kutsutavaid tekstifaile, mille eesmärk on aidata meil lehte arendada ja tagada parim kasutajakogemus.

Küpsised ise kasutaja arvutist informatsiooni ei loe ega internetiavarustesse ei saada. Küll aga võidakse küpsiste abil kogutud informatsiooni teatavaks teha kolmandatele osapooltele. Sellepärast küsime oma kasutajatelt küpsiste paigutamiseks nõusolekut ning oleme ära toonud põhjaliku ülevaate veebilehel kasutatavate küpsiste kohta.

Müügitingimustes on nõuetekohaselt ära toodud kõik ostuprotsessiga seonduvad nüansid. Müügitingimustest leiad infot nii tellimuse vormistamise kui ka ostust taganemise kohta.

Turvaline ostukoht usaldusmärgis
Безопасное место для покупок
Secure shoppind trust badge

Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet soovitavad

Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Ameti soovitused internetist ostlemisel
Tark ei torma